Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung F110 miCoach jest również znany jako miCoach Adidas Samsung, który uzyskuje liczne pozytywne opinie ludzi żyjących aktywnie, w tym zawodowych sportowców. Model ten łączy w sobie funkcje telefonu komórkowego, trenera sportowego, aparatu fotograficznego i odtwarzacza muzyki rozrywkowej, dzięki czemu opinie aktywnych życiowo użytkowników są bardzo pozytywne. Obudowa modelu F110 jest w kolorze czarno-białym by połączenie z marką Adidas było dostrzegalne praktycznie natychmiastowo.

Posiada ekran TFT, który zapewnia do 262 tysięcy kolorów i ma rozdzielczość ekranu 176 pikseli na 220 pikseli. MiCoach F110 ma metalowy klawisz nawigacyjny, który umożliwia płynne i łatwe dla użytkownika wybieranie funkcji i poruszanie się po menu. Rozmiar 101.5mm x 45mm x 14.5mm  przy wadze 80 gramów czyni go lekkim i poręcznym. Na szczególną uwagę zasługują dodatki, w które został on wyposażony. System miCoach który monitoruje pracę serca i czujnik kroku, który po przymocowaniu do buta użytkownika oblicza odległość przebytą przez użytkownika i wylicza średnią prędkość.

Telefon jest wyposażony w zintegrowaną przeglądarkę XHTML obsługującą WAP 2.0, który umożliwia użytkownikowi podłączenie się do Internetu z telefonu komórkowego. Umożliwia to wyposażenie telefonu w nowe aplikacje i motywy bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń. Użytkownik może wysyłać i odbierać wiadomości SMS lub MMS oraz korzystać z poczty przy pomocy klienta e-mail obsługującego POP3.