Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E950

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E950 jest wciąż popularnym telefonem, który został wprowadzony na rynek w roku 2006. Samsung E950 łączy w sobie kombinację tworzyw sztucznych i delikatne metaliczne dodatki. Telefon jest dostępny w wersjach srebrnej i czarnej, a patrząc na niego można odnieść wrażenie, że został dopracowany w najmniejszych detalach. E950 używa Hybrid System zbliżonego interfejsem do tego, który jest używany w LG Venus. Model ten został wyposażony w liczne motywy i aplikacje. Ekran wykonany w technologii LCD obsługuje 262 tys. kolorów i posiada funkcję sun-light, która poprawia jasność i kontrast w świetle słonecznym.

Wbudowany aparat 3,2 mega-pikseli posiada 4 x zoom cyfrowy, lampę błyskową LED i lusterko, które niewątpliwie wpływa na opinie damskiej części użytkowników. Odtwarzacz muzyczny jest bardzo dobrze wyposażony i pozwala na tworzenie list odtwarzania. Jakość dźwięku jest wybitna. Wynika to między innymi z tego, że w wyposażeniu są podwójne głośniki, które są zamontowane z przodu i z tyłu telefonu oraz dedykowany wzmacniacz gwarantujący dobry poziom głośności.

Użytkownicy, którzy nie mają czasu na wgrywanie muzyki i tworzenie list odtwarzania mogą skorzystać z radia FM z funkcją RDS.  Wbudowana pamięć 60 MB może zostać rozszerzona przy pomocy karty MicroSD. Korzystanie z karty pamięci umożliwia zwiększenie pamięci do 2 Gb,a to pozwoli na wgranie około 500 utworów muzycznych by w pełni wykorzystać funkcje odtwarzacza multimedialnego.