Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E910

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung E910 zwany również Bang & Olufsen Serene to piękny i elegancki telefon o unikalnym wyglądzie. Telefon jak większość modeli ze znanym nazwiskiem w nazwie nie należy do tanich, a jego niepraktyczne wady, o których napiszę w dalszej części artykułu negatywnie wpływają na opinie na jego temat. Model ten to klasyczny przykład sytuacji, w której wygląd nie idzie w parze z funkcjonalnością. Główną wadą jest brak możliwości dostania się do baterii czy karty sim bez użycia specjalnego śrubokręta.

Okrągła klawiatura, która może i wygląda ciekawie, ale trzeba poświęcić sporo czasu na przyzwyczajenie się, czy nawet nauczenie się jej obsługi również nie należy do plusów tego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest natomiast silniczek, który wspomaga otwieranie urządzenia. E910 nie obsługuje Javy, ani nie posiada możliwości personalizacji przez co użytkownicy są skazani na motywy i aplikacje dostępne fabrycznie.

Model ten posiada łączność bluetooth, obsługę GPRS, przeglądarkę WAP zgodną z xHTML i liczne dodatki w postaci kalkulatora, klienta poczty, kalendarza, czy organizera. Posiada on również aparat, ale konstrukcja samego urządzenia sprawia, że jego obsługa jest znacznie utrudniona. Wynika to z umieszczenia obiektywu po zewnętrznej stronie i utrudnionego dostępu do ekranu, na którym wyświetlany jest podgląd zdjęć. Bang & Olufsen Serene to telefon dla ludzi biznesu, którzy lubią się chwalić drogimi zabawkami bez względu na to jak są funkcjonalne.