Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E900

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH E900 jest telefonem, który na polski rynek trafił w 2006 roku. Od tego czasu zyskał wielu zwolenników, jak i przeciwników - opinie na jego temat są różne, ale jak powszechnie wiadomo każdemu dogodzić się po prostu nie da. Jest to telefon z gatunku rozsuwanych, który cechuje się niezwykłą lekkością, zarówno jeśli chodzi o wagę, jak i w kwestii obsługi. Stylowy wygląd to kolejna zaleta. Frontowa część telefonu jest czarna, ze srebrnymi wstawkami wokół głośnika, klawisza nawigacyjnego oraz logo firmy Samsung. Ekran o rozdzielczości 240x320 pikseli pozwala na wyświetlenie ponad 262 tysięcy kolorów, a klawiatura podświetla się na biało gdy tylko ją aktywujemy, co bardzo ułatwia pracę z telefonem przy ograniczonym dostępie do światła.

Brak dobrego oświetlenia nie jest również przeszkodą do robienia zdjęć przy użyciu E900, gdyż ma on w standardzie aparat z matrycą 2 megapikseli i lampę błyskową. Dodatki, jak autofocus, samowyzwalacz oraz czterokrotny cyfrowy zoom są kolejnymi funkcjami aparatu, które sprawiają, że warto kupić ten telefon. Podobnie jak w innych produktach firmy samsung, tak również w tym nie mogło zabraknąć możliwości tworzenia zdjęć sekwencyjnych, nagrywania video oraz odtwarzania plików muzycznych. Dostępny w standardzie odtwarzacz obsługuje nie tylko pliki MP3, ale również ACC, ACC+, e-AAC+ oraz WMAm, a pliki muzyczne mogą być odtwarzane zarówno przez głośnik, jak i przez słuchawki. Niewątpliwym atutem tego telefonu jest możliwość podłączenia do telewizora przez wyjście TV, co daje nam możliwość oglądania zawartości telefonu na dużym ekranie.

Samsung E900 wyposażono w aplikacje takie jak: kalkulator, rejestrator dźwięku, kalendarz, terminarz, zegar, alarm, stoper, ale możemy również samodzielnie wgrywać aplikacje  stworzone w technologii Java. Użytkownicy mogą również tworzyć i wgrywać motywy, których w internecie nie brakuje. Jedyną wadą, na jaką trafiłem użytkując ten telefon jest limit ilości motywów, którego przekroczyć po prostu się nie da. Obecnie cena telefonu oscyluje w granicach pomiędzy 100zł (używany), a 300 zł (nowy), co czyni go niewątpliwie konkurencyjnym w tym przedziale cenowym.