Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E890

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-E890 to kompaktowe urządzenie wyposażone w funkcję rozpoznawania stylu pisma, która znacznie ułatwia pisanie wiadomości, czy notatek. Model ten jest doskonałym przykładem trafionego połączenia ekranu dotykowego TFT z rozwiniętymi funkcjami multimedialnymi. Dotykowy ekran nie tylko ułatwia poruszanie się po menu telefonu, ale również gwarantuje nowe doznania podczas grania w gry wykorzystujące jego obsługę.

Telefon ten stworzony został z myślą o ludziach, którzy cenią sobie rozrywkę na poziomie. Liczne dodatki, którymi jest naszpikowany sprawiają, że śmiało można użyć do jego opisania nazwy "urządzenie multimedialne". Opinie na temat E890 są różne. Jedni twierdzą, że jego rozmiary 49 x 99 x 14.6 mm są źle wyważone, inni natomiast zachwycają się jego funkcjami, a na rozmiar przymykają oko. W wyposażeniu E890 jest aparat o matrycy 1.3 megapiksela umożliwiający nagrywanie filmów dobrej jakości, a dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu możemy odstawić tradycyjne odtwarzacze mp3 do lamusa.

Wbudowana pamięć mieści zaledwie 54MB, ale istnieje możliwość rozszerzenia w postaci karty microSD. E890 wyposażony został w liczne motywy i aplikacje, co czyni go dobrym wyborem dla wymagających użytkowników. Ten nowocześnie wyglądający smartphone w standardzie posiada również USB, Bluetooth 2.0 z EDR, obsługę SMS, MMS, email oraz wyjście telewizyjne, dzięki któremu możemy oglądać zawartość telefonu, jak również zdjęcia i filmy nagrane wbudowaną kamerą na dużym ekranie telewizora.