Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E880

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Samsung E880 to trzyzakresowy telefon, który miał swoją premierę w 2005 roku. Telefon swoim wyglądem odróżnia się lekko od pozostałych  urządzeń tego typu Samsunga. Nietypowe jest tutaj przede wszystkim umieszczenie obiektywy aparatu cyfrowego, który znajduje się obok głośnika słuchawki. Wyświetlacz tego telefonu ma popularną w tej generacji rozdzielczość 176x220 i  wyświetla 256 tys. kolorów. Gwarantuje to, że motywy i aplikacje na Samsung E880 będą popularne i łatwo dostępne. Telefon do łączenia z innymi urządzeniami używa bezprzewodowego Bluetooth, a także w razie potrzeby kabla USB. Jest to bardzo dobre i uniwersalne rozwiązanie. Samsung E880 do połączenia się z Internetem wykorzystuje standard GPRS, co gwarantuje w miarę sprawne przeglądanie stron WAP.

Wbudowany aparat cyfrowy jest wyposażony w matrycę 1.0 MPx i potrafi robić zdjęcia o rozdzielczości 1280x1024. Aparat jest wyposażony również w lampę błyskową, która poszerza funkcjonalność tego modelu i wpływa pozytywnie na opinie. Samsung E880 posiada 80 MB pamięci wewnętrznej na dodatki. Niestety nie ma możliwości poszerzenia tej wielkości poprzez karty pamięci. Telefon odtwarza popularne pliki z dźwiękiem w formacie AAC, AMR, SMAF, MIDI, iMelody, MP3, a także radzi sobie z plikami video H.263. Bateria użyta w tym telefonie to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, co według specyfikacji technicznej ma zapewnić 5 godzin rozmowy i 200 godzin czuwania.