Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E870

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung E870 to trzyzakresowy telefon z klapką, który miał swoją premierę w 2006 roku. Jest to model nietypowy w ofercie Samsunga, głównie ze względu na wygląd. Jest to telefon sporych rozmiarów. Design opiera się na prostokącie i kwadracie. Telefon daje wrażenie ekskluzywnego i nowoczesnego urządzenia. Opinie o tym telefonie zaczynają się od zachwalania designu Samsunga E870. Samsung E870 został wyposażony w standardowy ekran o rozdzielczość 176x220. Do łączenia się z innymi urządzeniami model ten wykorzystuje jedynie bezprzewodową technologię Bluetooth. Zabrakło niestety obsługi kabla USB. Połączenie z Internetem jest realizowane przez GPRS i EDGE, co zapewnia szybkie przeglądanie stron WAP.

Samsung E870 został wyposażony w aparat cyfrowy z matryca 1.3 MPx, który pozwala robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x1024. Aparat posiada funkcję zoomu cyfrowego i lampę błyskową. Telefon odtwarza muzykę w formatach: AAC, AAC++, WMA i najpopularniejszym MP3, a także pliki video. Samsung E870 obsługuje oprogramowanie napisane w języku Java. Motywy i aplikacje są dostępne na Internecie. Głównie za sprawą uniwersalnej rozdzielczości, dodatki nie są problematyczne od odnalezienia. Samsung E870 posiada 80 MB wewnętrznej pamięci. Poza tym mamy możliwość poszerzenia tej wielkości poprzez karty MicroSD.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh. Zapewnić ma to 5 godzin rozmowy i 200 godzin czuwania (ponad 8 dni).