Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E860

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Samsung E860 to trzyzakresowy, rozsuwany telefon z klapką wypuszczony na rynek w 2005 roku. Nawiązuje on swoich wyglądem do większości urządzeń tego typu Samsunga. Charakteryzuje się opływowym kształtem i niewielkimi rozmiarami. Nietypowe rozwiązanie zastosowane jeśli chodzi o obiektyw aparatu, który znajduje się nie z tyłu jak zwykle w telefonach bywa, a z przodu.

Samsung E860 do komunikacji z innymi urządzeniami używa trzech rozwiązań. Przede wszystkim jest to przestarzały port podczerwieni, następnie nowszy Bluetooth, a także kabel USB. Sprawia to, że telefon ten jest wszechstronny. Samsung E860 łączy się z Internetem poprzez standard GPRS, dzięki czemu mamy możliwość przeglądania stron WAP. Telefon posiada wbudowany aparat cyfrowy z matrycą 1.3 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x1024. Aparat ma lampę błyskowa, zoom cyfrowy i możliwość nagrywania filmików w niskiej rozdzielczości. Samsung E860 posiada odtwarzacz multimedialny, który radzi sobie z muzyka w formacie MP3 i AAC, a także z plikami video. Model ten obsługuje oprogramowanie napisane w języku Java. Motywy i aplikacje, ze względu na uniwersalną wielkość są dostępne na Internecie. Telefon został wyposażony w 80 MB pamięci wewnętrznej, gdzie można zapisywać dodatki.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh. Według specyfikacji technicznej ma to zapewnić 5,5 godziny rozmowy, lub 200 godzin czuwania. Jest to niezły wynik. Opinie o tym modelu są trudno dostępne ze względu na niewielką popularność w Polsce.