Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E850

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung E850 to dwuzakresowy rozsuwany telefon, który został wypuszczony na rynek w 2004 roku. Nawiązuje on wyglądem do klasycznych rozsuwanych telefonów tego producenta. Samsung E850 został wyposażony w wyświetlacz o rozmiarach 128x160 o 64 tys. kolorach. Rozdzielczość ekranu jest z pewnością zaletą, głównie ze względu na popularność tego typu ekranów w roku 2004. Samsung E850 łączy się z innymi urządzeniami jedynie poprzez powolny port podczerwieni. Łączność z Internetem zapewnia podstawowy protokół GPRS, dzięki czemu istnieje możliwość przeglądania w miarę sprawnie stron WAP.

Samsung E850 wyposażony został w prosty aparat cyfrowy z matrycą 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480. Jest to wynik typowy dla ówczesnych telefonów. Aparat poza zdjęciami potrafi również nagrywać filmiki w niskiej rozdzielczości. Dzięki obsłudze oprogramowania w języku Java telefon poszerza swoją funkcjonalność. Motywy i aplikacje na Samsung E850 są w miarę popularne na Internecie. Telefon używa polifonicznych dzwonków. Samsung E850 posiada 9 MB wbudowanej pamięci na dodatki. Dużym atutem tego modelu, na co wskazują również opinie użytkowników jest możliwość użycia karty pamięci.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh. Według specyfikacji technicznej ma to zapewnić 4,5 godziny rozmowy i 220 godzin czuwania (ponad 9 dni).