Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E840

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E840 to rozsuwany telefon, który na wszedł na rynek w 2007 roku. Model ten charakteryzuje się bardzo ładnym i klasycznym wyglądem. Duży wyświetlacz 240x320 potrafi wyświetlać 256 tys. kolorów. Front telefonu przypomina lustro co potęguje wrażenie jego ekskluzywności. E840 waży blisko 100 g. Samsung E840 do komunikacji z innymi urządzeniami używa wszystkich standardowych metod. Jest tutaj przestarzały port podczerwieni, nowoczesny, bezprzewodowy Bluetooth, a także możliwość podłączenia telefonu do komputera poprzez kabel USB. Łączność z Internetem zapewnia standard GPRS i EDGE, co pozwala na szybkie przeglądanie stron WAP.

Samsung E840 tradycyjnie już posiada wbudowany aparat cyfrowy z matrycą 2.0 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1600x1200. Aparat może robić również zoom cyfrowy, a także nagrywać filmy w formacie H.263. Dzięki obsłudze języka Java, motywy i aplikacje są popularne i łatwe do odnalezienia. Telefon ma 70 MB wewnętrznej pamięci na dodatki. Wielkość tą można rozszerzyć o karty pamięci MicroSD. Samsung E840 ma wbudowane radio FM. Opinie o tym telefonie dzięki temu były zdecydowanie pozytywne. Samsung E840 odtwarza wszystkie popularne pliki z muzyką (AAC, AAC+, eAAC, WMA, MP3, AMR). Bateria użyta tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 670 mAh. Zapewnia to 3 godziny rozmowy i 170 godzin czuwania. Nie jest to najlepszy wynik.