Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E830

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E830 to trzyzakresowy telefon rozsuwany, który na rynek wszedł w 2007 roku. Wyglądem nawiązuje do klasycznych modeli rozsuwanych Samsunga z lat 2003 i 2004. Samsung E830 wyposażony został w standardowy ekran 176x220 i 256 tys. kolorów. Zapewnia to niezwykle wierne wyświetlanie kolorów. Samsung E830 do łączenia się z innymi urządzeniami używa całego spektrum opcji. Możemy połączyć telefon poprzez wolny port podczerwieni (irDA), a także nowy bezprzewodowy Bluetooth. Poza tym istnieje możliwość podpięcia telefonu przez kabel USB. Model ten do połączenia się z Internetem wykorzystuje technologię GPRS i EDGE, które zapewniają szybkie i bezproblemowe przeglądanie stron WAP.

Samsung E830 posiada wbudowany aparat cyfrowy z matrycą 2.0 MPx, który potrafi robić zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200. Aparat ma poza tym funkcję zoomu cyfrowego i możliwość nagrywania filmów. Samsung E830 radzi sobie z odtwarzaniem muzyki w formacie MP3 i ACC, a także z plikami video. Obsługa języka Java zapewnia, że znajdzie się wiele gier na ten telefon. Motywy i aplikacje na Samsung E830 są łatwo dostępne na Internecie. Poza dzwonkami MP3 telefon może odtwarzać także polifonie. W telefonie jest 29 MB wbudowanej pamięci na dodatki. Wielkość tą możemy rozszerzyć poprzez karty pamięci MicroSD.

Telefon używa standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh. Bateria ta według specyfikacji technicznej ma zapewnić 3 godziny rozmowy, lub 280 godzin czuwania. Opinie o Samsung E830 były w większości pozytywne, głównie ze względu na jego możliwości.