Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E800 to dwuzakresowy telefon rozsuwany, który swoją premierę miał w 2004 roku. Jest to model z małej rodziny telefonów E800, które to są do siebie bliźniaczo podobne. E800 charakteryzuje się typowym zaokrąglonym kształtem i niewielkimi rozmiarami, a także niewielką wagą. W Samsungu E800 zastosowano ekran wielkości 128x160 pikseli z możliwością wyświetlania 64 tys. kolorów. Do łączenia się z innymi urządzeniami Samsung E800 wykorzystuje popularny w tych czasach powolny port podczerwieni (irDA). Telefon został wyposażony w standard GPRS, który zapewnia stabilne połączenie z Internetem i przeglądanie stron WAP.

Telefon już tradycyjnie posiada wbudowany aparat fotograficzny z matrycą 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia w rozdzielczości 640x480. Samsung E800 obsługuje oprogramowanie napisane w języku Java. Dzięki temu motywy i aplikacje są dostępne i całkiem popularne. Telefon posiada 24 MB pamięci wewnętrznej na różne dodatki. Nie ma możliwości poszerzenia tej wielkości kartą pamięci. Samsung E800 używa polifonicznych dzwonków, a także kolorowych tapet.

Bateria użyta w telefonie to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh. Według specyfikacji technicznej ma to zapewnić 3 godziny rozmowy, bądź 180 godzin czuwania, co daje ponad tydzień na jednej baterii.