Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E790

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung E790 to trzyzakresowy telefon z klapką, który wszedł na rynek w 2007 roku. Nawiązuje on swoim wyglądem do poprzednich tego typu modeli Samsunga. Charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i drugim ekranem na zewnętrznej stronie klapki. Ekran użyty w tym telefonie to standardowy wyświetlacz o wielkości 176x220 i 256 tys. kolorach. Samsung E790 do połączenia się z innymi urządzeniami używa bezprzewodowej technologii Bluetooth, a także kabla USB. Połączenie z Internetem zapewnia wykorzystanie standardu GPRS i EDGE. Zapewnia to szybkie i bezproblemowe przeglądanie stron WAP.

Samsung E790 został tradycyjnie wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 2.0 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1600x1200. Aparat posiada także funkcję zoomu cyfrowego i zapisu filmów w niskiej rozdzielczości. Samsung E790 obsługuje programy napisane w języku Java. Dzięki temu motywy i aplikacje są bardzo popularne na ten model. Telefon został wyposażony w 80 MB pamięci wewnętrznej. Wielkość tą możemy rozszerzyć używając karty pamięci MicroSD, dzięki czemu miejsce na dodatki może być powiększone. Zaważyło to z pewnością na ocenie biorąc pod uwagę opinie użytkowników. Model ten odtwarza dźwięk zapisany w następujących formatach: AAC, AAC+, MP3, WMA, a także pliki video MPEG4 i H.263.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator o pojemności 800 mAh. Według specyfikacji technicznej ma to zapewnić 3 godziny rozmowy, lub 250 godzin czuwania. Jest to niezły wynik.