Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E780

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung E780 to trzyzakresowy telefon z klapką, który miał swoją premierę w 2006 roku. Jest to następca modelu E770, który był jednym z pierwszych modeli muzycznych tego producenta. Samsung odszedł od zaokrąglonych kształtów. Telefon wygląda zdecydowanie poważniej i solidniej. Pod drugim ekranem na klapce znajdują się przyciski do obsługi odtwarzacza MP3. Ekran zastosowany w tym modelu to nadal standardowy wyświetlacz o wielkości 176x220 i 256 tys. kolorach. Samsung E780 do łączenia się z innymi urządzeniami używa bezprzewodowego Bluetooth, a także kabla USB. Telefon do połączenia się z Internetem wykorzystuje standardy GPRS i EDGE, dzięki czemu przeglądanie stron WAP jest szybkie i sprawne.

Samsung E780 posiada wbudowany aparat fotograficzny z matrycą 2.0 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1600x1200, posiada zoom cyfrowy i potrafi nagrywać filmiki. Telefon obsługuje programy napisane w języku Java. Motywy i aplikacje na Samsung E780 są całkiem popularne i łatwo dostępne. Niestety telefon posiada jedynie 80 MB pamięci wewnętrznej na dodatki. Wielkość ta nie może być rozszerzona przez karty pamięci. Negatywne opinie użytkowników skupiały się głównie na tym braku. Samsung E780 odtwarza pliki dźwiękowa w formach: AAC, AAC+, MP3, a także filmy H.263 i MPEG4.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, który wedle specyfikacji technicznej ma zapewnić 3 godziny rozmowy i 200 godzin czuwania. Nie jest to szczególnie dobry wynik.