Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E770

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E770 to kolejny model z klapką tego producenta wypuszczony na rynek w 2005 roku. Telefon ten charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami, a także drugim ekranem wyświetlającym najważniejsze informacje kiedy telefon jest zamknięty. Pod małym ekranem znajdują się przyciski służące do obsługi odtwarzacza MP3. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, o czym świadczą również opinie użytkowników. Wyświetlacz w Samsung E770 to standardowy ekran wielkości 176x220 potrafiący wyświetlać 256 tys. kolorów. Do połączenia z innymi urządzeniami Samsung E770 wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth, a także kabel USB. Producent powoli zaczął rezygnować z przestarzałego portu podczerwieni. Telefon łączy się z Internetem używając standardu GPRS, co pozwala na całkiem wygodne przeglądanie stron WAP.

Samsung E770 został wyposażony w aparat z matrycą 1.3 MPx i lampą błyskową. Maksymalna rozdzielczość zdjęcia robiona aparatem to 1280x1024. Poza tym możemy nagrywać filmy w niskiej rozdzielczości. Telefon posiada obsługę Java. Motywy i aplikacje do Samsung E770, ze względu na popularną wielkość ekranu są całkiem popularne na Internecie. Dodatki możemy zapisać na wbudowanej w telefon pamięci o wielkości 80 MB. Pamięć możemy rozszerzyć poprzez zewnętrzne karty MicroSD. Telefon został wyposażony w odtwarzacz muzyki, który rozpoznaje następujące formaty zapisu dźwięku: AAC, AMR, SMAF, MIDI, iMelody, MP3. Samsung E770 odtwarza również filmy, jednak tylko zapisane w H.263.

Samsung E770 używa standardowego akumulatora Li-Ion o pojemności 800 mAh. Według producentów ma to zapewnić 5,5 godziny rozmowy, lub 200 godzin czuwania, co jest wynikiem niezłym.