Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E760

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E760 to trzyzakresowy telefon z klapką, który na rynku pojawił się w 2005 roku. Model ten charakteryzuje się oryginalnym wyglądem. Standardowy, drugi ekran ma kształt koła. Nadaje to niecodziennego wyglądu i z pewnością wyróżnia E760 spośród wielu innych telefonów Samsunga. Telefon posiada standardowy ekran o rozmiarach 176x220 wyświetlający 256 tys. kolorów. Samsung E760 do łączenia z innymi urządzeniami używa bezprzewodowej technologii Bluetooth, a także w razie potrzeby zwykłego kabla USB. Zrezygnowano z portu podczerwieni (irDA). Do połączenia z Internetem model ten używa standardu GPRS, który zapewnia w miarę sprawne przeglądanie stron WAP.

W telefon został wbudowany aparat fotograficzny z matrycą 1.3 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x1024. Aparat posiada także funkcję zoomu cyfrowego i możliwość nagrywania filmów w niskiej rozdzielczości w formatach MPEG4, 3GPP, H.263. Samsung E760 posiada obsługę języka Java. Motywy i aplikacje są dostępne do ściągnięcia z Internetu. Telefon ma wbudowaną pamięć wewnętrzną wielkości 88 MB na dodatki. Niestety nie ma możliwości poszerzenia tej pojemności kartą pamięci. Samsung E760 odtwarza dźwięk zapisany w formatach: AAC, AAC+, MIDI, WAV, SMAF, MP3. Poza tym model ten radzi sobie z plikami video: MPEG4, 3GPP, H.263.

Bateria zastosowana w Samsungu E760 to akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, który według specyfikacji technicznej ma zagwarantować 8 godzin rozmowy i 240 godzin czuwania (ponad 10 dni). Opinie o tym telefonie są jednak trudno dostępne ze względu na małą popularność tego modelu w naszym kraju.