Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E740

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Samsung E740 to czterozakresowy, rozsuwany telefon, który na rynek został wypuszczony w 2007 roku. Jest to model z ekranem 176x220 wyświetlającym 256 tys. kolorów. Obudowa ma opływowy kształt. Samsung E740 to łączenia się z innymi urządzeniami używa przestarzałego portu podczerwieni, a także szybkiego i bezprzewodowego systemu Bluetooth i tradycyjnego kabla USB. Telefon obsługuje standardy GPRS i EDGE do łączenia się z Internetem, dzięki czemu mamy możliwość szybkiego przeglądania stron WAP.

Samsung E740 posiada wbudowany aparat fotograficzny z matrycą 2.0 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1600x1200. Aparat posiada również funkcję zoomu cyfrowego, a także nagrywania filmów w niskiej rozdzielczości. Dużą funkcjonalnością, która zapewniła pozytywne opinie jest radio FM. Telefon potrafi odtwarzać dźwięk zapisany w najpopularniejszym formacie MP3, a także AAC, AAC+, eAAC+, WMA. Model ten obsługuje język Java. Ze względu na popularną wielkość wyświetlacza motywy i aplikacje są łatwo dostępne na Internecie. Samsung E740 posiada 30 MB wbudowanej pamięci na wszystkie dodatki. Miejsce to możemy rozszerzyć przez zewnętrzne karty pamięci MicroSD.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 880 mAh. Teoretycznie pozwala to na blisko 4 godziny rozmowy, lub 338 godzin czuwania (ok. 14 dni).