Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E730

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E730 to trzyzakresowy telefon z klapką, który wszedł na rynek w 2005 roku. Telefon należy do grupy klasycznych modeli tego producenta. Charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami. Telefon posiada drugi ekran, który wyświetla informacje kiedy aparat jest zamknięty. Samsung E730 łączy się z innymi urządzeniami przez bezprzewodową technologię Bluetooth, a także poprzez kabel USB. Jest to uniwersalne i wygodnie rozwiązanie.

Telefon obsługuje standardy GPRS i EDGE, co zapewnia szybki dostęp do Internetu i przeglądanie stron WAP. Samsung E730 został wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 1.3 MPx, który pozwala robić zdjęcia z rozdzielczością 1280x1024 pikseli. Aparat ma również zoom cyfrowy, a także możliwość nagrywania filmów. Telefon obsługuje programy napisane w języku Java, co zapewnia, że motywy i aplikacje są dość łatwo dostępne na Internecie. Samsung E730 posiada 96 MB pamięci, którą możemy przeznaczyć na dodatki. Niestety nie ma możliwości poszerzenia tej wielkości zewnętrznymi kartami pamięci.

Telefon odtwarza dźwięk zapisany w popularnym formacie MP3, ale radzi sobie także z plikami z rozszerzeniem SMAF, MIDI, WAV, AAC, iMelody. Wielość odtwarzanych formatów była cechą która pozytywnie wpłynęła na opinie o telefonie Samsung E730. Bateria użyta w tym modelu to akumulator Li-Ion o pojemności 820 mAh, co według specyfikacji technicznej ma zapewnić 3 godziny rozmowy, lub 180 godzin czuwania, co daje ponad 7 dni.