Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E720

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Samsung E720 to trzyzakresowy telefon z klapką, który pojawił się na rynku w 2005 roku. Jest to bardzo charakterystyczny model dla tego producenta. Drugi ekran na klapce jak też zaokrąglone kształty obudowy pozwalają odróżnić Samsunga od innych telefonów. Samsung E720 do łączenia się z innymi urządzeniami używa bezprzewodowego Bluetooth, a także kabla USB, co stanowi wygodne rozwiązane. Telefon używa standardu GPRS do połączeń internetowych, co pozwala na w miarę sprawne przeglądanie stron WAP.

Samsung E720 został wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 1.0 MPx, dzięki czemu robi zdjęcia o rozdzielczości 1280x1024. Aparat umożliwia nagrywanie filmów w niskiej rozdzielczości, a także zoom cyfrowy. Telefon odtwarza dźwięk zapisany w popularnym formacie MP3 i AAC. Odtwarzacz video radzi sobie natomiast z plikami MPEG4. Telefon został wyposażony w obsługę Java, dzięki czemu motywy i aplikacje są całkiem popularne i łatwe do znalezienia na tematycznych stronach internetowych.

Niestety możliwość odtwarzania muzyki nie zostanie wykorzystana w należyty sposób ze względu na niewielką ilość miejsca na dodatki. Samsung E720 posiada 88 MB i wielkość ta nie może być rozszerzona przez karty pamięci. Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion, który ma zapewnić 3 godziny rozmowy, lub 180 godzin czuwania (stanowi to ponad 7 dni). Opinie o telefonie były pozytywne, głównie ze względu na spore możliwości jak na owe czasy.