Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E715

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E715 to telefon z klapką, który swoją premierę miał w 2003 roku. Jest to bliźniaczy telefon do modelu E700. Charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i drugim, małym ekranem, który wyświetla najważniejsze informacje o stanie telefonu, nieodebranych połączeniach czy wiadomości SMS. Samsung E715 do połączenia się z innymi urządzeniami używa portu podczerwieni (irDA). Niestety nie posiada możliwości podłączenia przez kabel USB.

Telefon do łączenia się z Internetem wykorzystuje technologię GPRS, która zapewnia w miarę sprawne przeglądanie stron WAP. Samsung E715 został wyposażony w prosty aparat fotograficzny VGA z matrycą 0.3 MPx, którym można zrobić zdjęcie z maksymalną rozdzielczością 640x480. Wbudowany aparat umożliwia również nagrywanie filmików z niską rozdzielczością, a także posiada funkcję zoomu cyfrowego. W odróżnieniu do modelu E700, Samsung E715, podobnie jak E710 ma wbudowaną lampę błyskową.

Samsung E715 odtwarza polifoniczne dzwonki. Telefon obsługuje język Java, co sprawia, że motywy i aplikacje na ten telefon są całkiem popularne na Internecie. Samsung E715 przechowuje dodatki na 10 MB przestrzeni pamięci wewnętrznej. Bateria użyta w tym modelu to stan radowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, i wedle specyfikacji technicznej, podobnie jak E710 ma zapewnić 3 godziny rozmowy, bądź 230 godzin czuwania. Opinie na temat Samsung E715 są dość trudno dostępne ze względu na wiekowość tego telefonu.