Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E710

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung E710 to dwuzakresowy telefon z klapką, który swoją premierę miał w 2003 roku. Jest to bliźniaczy telefon do modelu E700. Charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i drugim, małym ekranem, który wyświetla najważniejsze informacje, np. o nieodebranych połączeniach czy wiadomości SMS. Samsung E710 do połączenia się z innymi urządzeniami używa portu podczerwieni (irDA). Niestety nie posiada możliwości podłączenia przez kabel USB. Telefon do łączenia się z Internetem wykorzystuje technologię GPRS, która zapewnia powolne przeglądanie stron WAP.

Samsung E710 został wyposażony w prosty aparat fotograficzny VGA z matrycą 0.3 MPx, którym można zrobić zdjęcie z maksymalną rozdzielczością 640x480. Wbudowany aparat umożliwia również nagrywanie filmików z niską rozdzielczością, a także posiada funkcję zoomu cyfrowego. W odróżnieniu do modelu E700, Samsung E710 ma wbudowaną lampę błyskową. Samsung E710 odtwarza polifoniczne dzwonki, niestety nie obsługuje dźwięków w formacie MP3. Telefon obsługuje język Java, co sprawia, że motywy i aplikacje na ten telefon są całkiem popularne na Internecie. Samsung E710 przechowuje dodatki jedynie na 4 MB pamięci wewnętrznej. Nie ma możliwości rozszerzenia pojemności przez karty pamięci.

Bateria użyta w tym modelu to stan radowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, co wedle specyfikacji technicznej ma zapewnić 3 godziny rozmowy, bądź 230 godzin czuwania. Opinie na temat Samsung E710 są dość trudno dostępne ze względu na wiekowość tego telefonu.