Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E700 to trzyzakresowy telefon z klapką, który swoją premierę miał w 2003 roku. Jest to klasyczny przedstawiciel tego typu telefonów od Samsunga. Charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i drugim, małym ekranem, który wyświetla najważniejsze informacje (kiedy telefon jest zamknięty) o nieodebranych połączeniach czy wiadomości SMS. Samsung E700 do łączenia się z innymi urządzeniami używa popularnego w tamtych czasach portu podczerwieni (irDA). Niestety nie posiada możliwości podłączenia go przez kabel USB. Telefon do łączenia się z Internetem wykorzystuje technologię GPRS, która zapewnia powolne przeglądanie stron WAP.

Samsung E700 został wyposażony w prosty aparat fotograficzny VGA z matrycą 0.3 MPx, którym można zrobić zdjęcie z maksymalną rozdzielczością 640x480. Wbudowany aparat umożliwia również nagrywanie filmików z niską rozdzielczością, a także posiada funkcję zoomu cyfrowego. Samsung E700 odtwarza polifoniczne dzwonki, niestety nie obsługuje dźwięków w formacie MP3. Telefon obsługuje język Java, co sprawia, że motywy i aplikacje na ten telefon są całkiem popularne na Internecie. Samsung E700 przechowuje dodatki na 9 MB przestrzeni pamięci wewnętrznej. Nie ma możliwości rozszerzenia pojemności przez karty pamięci.

Bateria użyta w tym modelu to stan radowy akumulator Li-Ion o pojemności 780 mAh, co wedle specyfikacji technicznej ma zapewnić 3 godziny rozmowy, bądź 230 godzin czuwania, co daje ponad 9 dni pracy na jednym ładowaniu. Opinie na temat Samsung E700 są dość trudno dostępne ze względu na wiekowość tego telefonu.