Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E690

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Samsung E690 to telefon z klapką, który został wypuszczony na rynek w 2006 roku. Podobnie jak pozostałe modele Samsunga tego typu i ten posiada mały ekran wyświetlający najważniejsze informacje kiedy telefon jest zamknięty. W odróżnieniu od pozostałych telefonów tego producenta E690 ma nieco inny wygląd, jest zdecydowanie bardziej kanciasty i większy. Samsung E690 do połączenia z innymi urządzeniami używa bezprzewodowego Bluetooth, a także kabla USB. Zrezygnowano z obsługi portu podczerwieni. Telefon łączy się z Internetem poprzez technologię GPRS i EDGE, co zapewnia szybkie przeglądanie stron WAP.

Samsung E690 wyposażony został w aparat fotograficzny z matrycą 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia o rozdzielczości 640x480 pikseli. Aparat posiada zoom cyfrowy i możliwość nagrywania filmików w niskiej rozdzielczości. Należy przyznać, że opinie użytkowników wskazywały, że aparat jest najsłabszą częścią tej całkiem nowoczesnej jak na owe czasy konstrukcji. Telefon odtwarza dźwięk zapisany w formacie MP3, ACC i ACC+, a także pliki video typu MPEG4 i H.263. Dzięki obsłudze języka Java i standardowej wielkości ekranu motywy i aplikacje są stosunkowo łatwo dostępne.

Samsung E690 posiada 16 MB wewnętrznej pamięci na dodatki. Pojemność można rozszerzyć poprzez karty pamięci MicroSD. Telefon używa standardowej baterii Li-Ion o pojemności 800 mAh. Akumulator ma starczyć na 4 godziny rozmowy i ponad 10 dni czuwania.