Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E640

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung E640 to kolejny model z klapką, który miał swoją premierę w 2005 roku. Model ten tradycyjnie, jak każdy Samsung z klapką posiada drugi wyświetlacz pokazujący informacje kiedy telefon jest zamknięty. Charakteryzuje się obudową nawiązującą wyglądem do takich modeli jak E620 czy 530. Waga telefonu to 90 g. Samsung E640 łączy się z innymi urządzeniami używając bezprzewodowej technologii Bluetooth i kabla USB. Model ten został pozbawiony portu podczerwieni.

Telefon obsługuje standardowy protokół GPRS, dzięki któremu można łączyć się z Internetem i przeglądać strony WAP. Samsung E640 posiada aparat fotograficzny z matrycą 1.3 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x1024. Aparat ma funkcję ośmiokrotnego zoomu cyfrowego i lampę błyskową, a także możliwość nagrywania filmików w niskiej rozdzielczości. Obsługa programów napisanych w języku Java, wraz z popularną rozdzielczością ekranu sprawiła, że motywy i aplikacje dla Samsung E640 są całkiem popularne.

 Telefon posiada 32 MB wbudowanej pamięci wewnętrznej na dodatki. Niestety nie ma możliwości powiększenia tej wielkości przez karty pamięci. Telefon potrafi odtwarzać dźwięk zapisany w formacie MP3, ACC i ACC+, a także pliki video MPEG4, 3GPP i H.263. Bateria użyta w tym telefonie to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 820 mAh, co według producentów ma zapewnić 6 godzin rozmowy i 290 godzin czuwania (co stanowi ponad 12 dni). Opinie o Samsung E640 były raczej pozytywne.