Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E638

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung E638 to trzyzakresowy telefon, który stanowi kolejną wersję modelu E630. Jest to urządzenie charakteryzujący się rozsuwaną obudową i klasycznym, stonowanym wyglądem. Samsung E638 do łączenia z innymi urządzeniami używa portu podczerwieni (irDA). Niestety urządzenie nie zostało wyposażone jeszcze w Bluetooth czy obsługę USB. Telefon łączy się z Internetem poprzez standardową technologię GPRS, co zapewnia przeglądanie stron WAP.

Samsung E638 posiada prosty aparat cyfrowy z matrycą 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480 pikseli. Aparat posiada również funkcję zoomu cyfrowego, możliwość nagrywania filmów i prostą lampę błyskową. Telefon nie obsługuje dzwonków MP3, w przeciwieństwie do modelu E630. Samsung E638 radzi sobie z językiem Java, co wraz z popularnym rozmiarem ekranu sprawiło, że motywy i aplikacje są dość łatwo dostępne do ściągnięcia z Internetu. Telefon posiada 21 MB pamięci wewnętrznej na dodatki, co jest drugą  różnicą w stosunku do modelu z 2004 roku. Samsung E638 niestety nie posiada możliwości rozszerzenia tej wielkości kartą pamięci.

Telefon używa standardowego akumulatora Li-Ion o pojemności 850 mAh, co stanowi trzecią różnicę w stosunku do Samsung E630. Ma to zapewnić 300 minut rozmowy i 350 godzin czuwania, co jest wynikiem znacznie lepszym niż w przypadku E630. Opinie na temat Samsung E638 są ze względu na niewielką popularność modelu trudne do odszukania.