Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E635

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E635 to trzyzakresowy telefon, który swoją rynkową premierę miał w 2005 roku. Jest to model charakteryzujący się rozsuwaną obudową i klasycznym, stonowanym wyglądem. Samsung E635 jest odświeżoną wersją modelu E630 z roku 2004. Samsung E635 do łączenia z innymi urządzeniami używa portu podczerwieni (irDA). Niestety urządzenie nie zostało wyposażone jeszcze w Bluetooth czy obsługę USB. Telefon łączy się z Internetem poprzez standardową technologię GPRS, co zapewnia przeglądanie stron WAP.

Samsung E635 posiada prosty aparat cyfrowy z matrycą 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480 pikseli. Aparat posiada również funkcję zoomu cyfrowego, możliwość nagrywania filmów i prostą lampę błyskową. Telefon nie obsługuje dzwonków MP3, w przeciwieństwie do modelu E630. Samsung E635 radzi sobie z językiem Java, co wraz z popularnym rozmiarem ekranu sprawiło, że motywy i aplikacje są dość łatwo dostępne do ściągnięcia z Internetu.

Telefon posiada 20 MB pamięci wewnętrznej na dodatki, co jest drugą  różnicą w stosunku do modelu z 2004 roku. Samsung E635 niestety nie posiada możliwości rozszerzenia tej wielkości kartą pamięci. Telefon używa standardowego akumulatora Li-Ion o pojemności 800 mAh, co teoretycznie ma zapewnić 6 godzin rozmowy, lub 240 godzin czuwania, co stanowi ponad 10 dni. Opinie na temat Samsung E635 są ze względu na niewielką popularność modelu trudne do odszukania.