Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E630

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E630 to trzyzakresowy telefon, który swoją rynkową premierę miał w 2004 roku. Jest to model charakteryzujący się rozsuwaną obudową i klasycznym, stonowanym wyglądem. Samsung E630 do łączenia z innymi urządzeniami używa portu podczerwieni (irDA). Niestety urządzenie nie zostało wyposażone jeszcze w Bluetooth czy obsługę USB. Telefon łączy się z Internetem poprzez standardową technologię GPRS, co zapewnia szybkie przeglądanie stron WAP.

Samsung E630 posiada prosty aparat cyfrowy z matrycą 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480 pikseli. Aparat posiada również funkcję zoomu cyfrowego, możliwość nagrywania filmów i prostą lampę błyskową. Telefon obsługuje dzwonki w formacie MP3 i tradycyjną polifonię. Poza tym Samsung E630 radzi sobie z językiem Java, co wraz z popularnym rozmiarem ekranu sprawiło, że motywy i aplikacje są dość łatwo dostępne do ściągnięcia z Internetu. Telefon posiada 23 MB pamięci wewnętrznej na dodatki. Samsung E630 niestety nie posiada możliwości rozszerzenia tej wielkości kartą pamięci.

Telefon używa standardowego akumulatora Li-Ion o pojemności 800 mAh, co teoretycznie ma zapewnić 6 godzin rozmowy, lub 240 godzin czuwania, co stanowi ponad 10 dni. Opinie na temat Samsung E630 są ze względu na wiekowość modelu trudne do odszukania.