Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E620

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E620 to standardowy model z klapką, który swoją premierę miał w 2005 roku. Swoim wyglądem nawiązuje do takich telefonów jak Samsung E530 czy E500. Charakteryzuje się typowo zaokrągloną obudową i drugim ekranem na klapce, który wyświetla najważniejsze informacje, takie jak godzina czy nieodebranie połączenia i wiadomości SMS. Samsung E620 do połączenia z innymi urządzeniami używa bezprzewodowej technologii Bluetooth, a także w razie potrzeby kabla USB. Telefon standardowo obsługuje technologię GPRS, co umożliwia łączenie się z Internetem i przeglądanie stron WAP.

Samsung E620 został wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 1.0 MPx, który potrafi zrobić zdjęcie o maksymalnej rozdzielczości 1280x800. Aparat posiada również zoom cyfrowy, a także, co nietypowe lampę błyskową. Istnieje również możliwość nagrywania filmów w niskiej rozdzielczości i zapisu w kilku formatach. Telefon obsługuje odtwarzanie dźwięku w formacie MP3. Pliki video natomiast mogą być odtwarzane w formacie MPEG4 i H.263. Telefon obsługuje język Java. Ze względu na standardowej wielkości ekran, motywy i aplikacje na Samsung E620 są całkiem popularne. Telefon posiada 23 MB wbudowanej pamięci na dodatki. Niestety nie ma możliwości poszerzenia tej wielkości przez karty pamięci.

Bateria użyta w tym modelu to akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, co według specyfikacji technicznej ma zapewnić 5,5 godziny rozmowy, lub 200 godzin czuwania. Opinie Samsung E620 były w przeważającej części pozytywne.