Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung E610 to otwierany telefon z wystającą anteną wypuszczony na rynek w 2004 roku. Jeśli chodzi o wygląd model ten nie dobiega znacząco od innych modeli tego producenta. Charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i wyświetlaczem na klapce, który wyświetla najważniejsze informacje kiedy telefon jest zamknięty. Samsung E610 do łączenia z innymi urządzeniami używa portu podczerwieni. Niestety telefon ten nie został jeszcze wyposażony w Bluetooth, ani złącze USB. Do przeglądania Internetu poprzez przeglądarkę stron WAP model ten używa standardu GPRS.

Samsung E610 został wyposażony w prosty aparat fotograficzny VGA z matrycą 0.3 MPx, dzięki czemu można zrobić zdjęcie o rozdzielczości 640x480. Aparat posiada również funkcję zoomu cyfrowego i możliwość nagrywania filmów w niskiej rozdzielczości. Telefon nie obsługuje dźwięków w formacie MP3.Samsung E610 posiada obsługę Java, dzięki czemu motywy i aplikacje są obsługiwane przez ten model. Pamięć na dodatki jest stosunkowo niewielka, bo telefon został wyposażony jedynie w 8 MB przestrzeni na dodatki. Nie ma możliwości poszerzenia tego miejsca kartą pamięci.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 800 mAh, co wedle specyfikacji technicznej ma zapewnić 2,5 godziny rozmowy, lub 190 godzin czuwania (co stanowi ponad 7 dni). Opinie o Samsung E610 były mieszane, głównie ze względu na dość słabą baterię i niezbyt ładny design.