Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E600 to jeden ze starszych modeli z klapką tego producenta. Telefon pojawił się na ryku w 2003 roku i posiada wystającą antenę, co było charakterystyczne dla telefonów produkowanych w tamtych czasach. Model ten ma drugi wyświetlacz na klapce, który jest widoczny kiedy telefon jest zamknięty. Pokazuje on najważniejsze informacje o nieodebranych połączeniach, czy wiadomościach SMS. Telefon waży standardowe 85 g. Samsung E600 do łączenia się z innymi urządzeniami używa jedynie portu podczerwieni (irDA). Niestety model ten nie został wyposażony w złącze USB, co znacznie ułatwiałoby komunikację na przykład z komputerem. Telefon posiada obsługę GPRS, co umożliwia łączenie się z siecią Internet i przeglądanie stron WAP.

Samsung E600 wyposażony został w aparat fotograficzny VGA o matryce 0.3 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 640x480. Aparat ma również funkcję zoomu cyfrowego i nagrywania filmów w niskiej rozdzielczości. Samsung E600 nie odtwarza dźwięków zapisanych w formacie MP3, posiada jednak dzwonki polifoniczne. Model ten obsługuje język Java. Motywy i aplikacje można znaleźć na Internecie, jednak nie są one popularne ze względu na małą rozdzielczość ekranu. Telefon posiada 10 MB pamięci na dodatki. Nie ma możliwości rozszerzenia tej wielkości. Opinie na temat Samsung E600 są trudno dostępne ze względu na wiekowość konstrukcji.