Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E570

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E570 to jeden z wielu klasycznych modeli z klapką tego producenta. Telefon miał premierę w 2006 roku. Wyglądem bardzo przypomina Samsunga E530. Charakteryzuje się opływowym, zaokrąglonym kształtem. Telefon został wypuszczony w kilku wersjach kolorystycznych. Tradycyjnie producent wyposażył telefon w drugi ekran, który jest widoczny kiedy klapka jest zamknięta. Samsung E570 do łączenia się z innymi urządzeniami używa popularnego Bluetooth i starszego portu podczerwieni (irDA). Użytkownik ma również możliwość połączenia telefonu na przykład z komputerem poprzez kabel USB. Telefon został wyposażony w obsługę GPRS i EDGE, co zapewnia bezproblemowe łączenie się z Internetem i przeglądanie stron WAP.

Samsung E570 posiada aparat fotograficzny z matrycą 1.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x1024. Poza tym umożliwia czterokrotny zoom cyfrowy i nagrywanie filmów w formacie H.263. Telefon odtwarza muzykę w standardowym formacie MP3, a także w mniej popularnych formatach: AAC, AAC+, AMR. Jeśli chodzi o format video, telefon obsługuje jedynie pliki zapisane w formacie H.263. Samsung E570 obsługuje język Java, co w połączeniu ze standardową rozdzielczością sprawia, że aplikacje i motywy będą przez telefon obsługiwane. Telefon posiada 23 MB miejsca na dodatki. Wielkość ta może być powiększona przez karty pamięci MicroSD.

Bateria użyta w tym telefonie to akumulator Li-Ion o pojemności 750 mAh, co ma zapewnić 6 godzin rozmowy, bądź 250 godzin czuwania, co stanowi ponad 10 dni. Opinie o telefonie są pozytywne, głównie ze względu na jego szeroką funkcjonalność.