Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E530

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E530 to klasyczny telefon z klapką tego producenta wypuszczony w roku 2005. Posiada drugi, mniejszy ekran, który wyświetla najważniejsze informacje, kiedy telefon jest zamknięty. Obudowa telefonu jest dwukolorowa i charakteryzuje się opływowymi kształtami. Samsung E530 do połączenia z innymi urządzeniami używa Bluetooth i kabla USB. Telefon obsługuje protokół GPRS, co umożliwia przeglądanie stron internetowych WAP. Aparat fotograficzny wbudowany w ten model posiada matrycę 1.0 MPx i robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x800. Aparat posiada funkcję czterokrotnego zoomu optycznego, lampę błyskową i możliwość nagrywania filmów w wielu formatach.

Samsung E530 obsługuje dzwonki MP3, a także formaty: AAC i AAC+. Obsługa języka Java umożliwia uruchamianie gier. Dodatki takie jak motywy i aplikacje na Samsung E530 są dostępne na Internecie w znacznej ilości głównie ze względu na popularną w wielu telefonach rozdzielczość. Telefon potrafi odtwarzać pliki video w formatach MPEG4 i H.263. Model ten posiada 92 MB wbudowanej pamięci, niestety nie ma możliwości poszerzenia tej pojemności przez karty zewnętrzne.

Bateria używa w Samsung E530 to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 820 mAh, które według producentów ma zapewnić 5 godzin rozmowy lub 200 godzin czuwania (stanowi to ponad 8 dni). Opinie użytkowników o tym telefonie są w przeważającej części pozytywne. Głównie zachwalane są duże możliwości telefonu jak na rok produkcji.