Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung E510 to przeznaczony głownie dla kobiet model otwierany typu clamshell, który na rynku rozwiązań mobilnych ukazał się w roku 2004. Model ten jest stosunkowo niewielki i lekki, dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdej torebce, czy kieszeni płaszcza.

Mierzy on 84 milimetry długości, 43 milimetry szerokości i 23 milimetry grubości, waży 85 gram. Wyposażony został w dwa wyświetlacze - zewnętrzny i wewnętrzny. Ekran zewnętrzny pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnej daty i godziny, stanu baterii, poziomu zasięgu, ilości nieodebranych połączeń i wiadomości. Jest to wyświetlacz typu OLED obsługujący 65 tysięcy kolorów i pracujący w rozdzielczości 96 x 64 pikseli. Wyświetlacz główny natomiast wykonany jest w technologii TFT, pracuje w rozdzielczości 128 x 128 pikseli i również wyświetla 65 tysięcy kolorów.

Poza walorami wizualnymi związanymi z niebywałą estetyką i lekkością designu E510 pieści również delikatne uszy kobiet za sprawą 64-kanałowej polifonii. Ponadto na pokładzie tego modelu znaleźć można aparat VGA pozwalający uwiecznić wszystkie ważne chwile na zdjęciach o rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Niewątpliwą zaletą tego telefonu jest bardzo pojemna skrzynka kontaktowa, która pomieści aż 1000 kontaktów, pamięć telefonu pozwala również na zapamiętanie dziesięciu ostatnio wybieranych numerów, dziesięciu ostatnich odebranych oraz dziesięciu ostatnich nieodebranych połączeń. Ponadto posiada liczne przydatne dodatki, jak słownik T9, konwerter walut, kalkulator oraz organizer.