Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E500 to telefon, który debiutował na rynku w 2005 roku. Jest to klasyczny model z klapką Samsunga. Posiada mały ekran, który wyświetla podstawowe informacje na temat godziny, nieodebranych połączeń i wiadomości SMS kiedy telefon jest zamknięty. Dużym plusem jest stylowa obudowa i nadająca charakteru grafika na klapce. Samsung E500 umożliwia połączenie z innymi urządzeniami przez Bluetooth i port podczerwieni (irDA), a także kabel USB. Telefon umożliwia łączenie się z Internetem poprzez GPRS, a także EDGE  i przeglądanie stron WAP.

Samsung posiada wbudowany aparat fotograficzny z matrycą 1.3 MPx, który robi zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x1024. Aparat potrafi również nagrywać filmy i umożliwia czterokrotny zoom cyfrowy. Samsung E500 poza odtwarzaniem dzwonków polifonicznych posiada funkcję dzwonków MP3. Innymi formatami obsługiwanymi przez telefon są AAC i AAC+. Obsługa języka Java umożliwia uruchamianie gier. Dodatki takie jak motywy i aplikacje na Samsung E500 są dostępne na Internecie. Standardowo w telefonie zostało zainstalowane kilka prostych gier. Telefon posiada 80 MB wbudowanej pamięci. Niestety nie ma możliwości rozszerzenia tej wielkości przez karty zewnętrzne.

Bateria w Samsungu E500 to standardowy akumulator Li-Ion, który ma zapewnić 6 godzin rozmowy i 250 godzin czuwania, co daje ponad 10 dni. Użytkownicy wyrażając opinie o tym telefonie zaznaczali, że jest to telefon przeznaczony głównie dla kobiet.