Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E490

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E490 to telefon, który został wypuszczony na rynek w 2006 roku. Jest to standardowy telefon z klapką. Posiada drugi ekran, który wyświetla najważniejsze informacje (takie jak godzina, ikona nieodebranego połączenia czy wiadomości SMS) kiedy telefon jest zamknięty. Telefon do połączenia z innymi urządzeniami został wyposażony w Bluetooth. Poza tym obsługuje protokół GPRS i EDGE, co umożliwia łączenie się z Internetem i przeglądanie stron WAP.

Samsung E490 posiada aparat fotograficzny o matryce 1.3 MPx. Umożliwia on zrobienia zdjęcia z rozdzielczością 1280x1024, czterokrotny zoom optyczny, a także nagrywanie filmów video. Telefon obsługuje odtwarzanie plików dźwiękowych w formacie MP3, a także AAC i AAC+. Obsługa języka Java umożliwia uruchamianie gier. Dodatki takie jak motywy i aplikacje na Samsung E490 są dostępne na Internecie. W standardzie w telefonie jest kilka podstawowych gier.

Aparat umożliwia wysyłanie, poza wiadomościami SMS także wiadomości EMS i MMS. Zaimplementowany został również słownik T9, który ułatwia szybsze pisanie. Z dodatkowych funkcji telefon posiada dyktafon, tryb głośnomówiący, możliwość zawieszenia połączenia i utworzenia konferencji.  W telefon wbudowane zostało 30 MB pamięci. Dzięki slotowi na kartę pamięci MicroSD możemy znacząco rozszerzyć miejsce na dodatki.

W modelu tym zastosowana została bateria Li-Ion o pojemności 800 mAh, która ma zapewnić 4 godziny rozmowy i 200 godzin czuwania (ponad 8 dni). Jednak opinie użytkowników jasno mówią, że jest to głównie zależne od sposobu używania telefonu.