Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E420

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E420 to telefon z klapką, który pojawił się na rynku w 2007 roku. Praktycznym rozwiązaniem w tym modelu jest drugi ekran widoczny kiedy telefon jest zamknięty. Podobne rozwiązanie stosowane było już wcześniej, chociażby w modelu E400 z 2003 roku. Samsung E420 charakteryzuje się wystylizowaną obudową i ładnym motywem na klapce. Niestety telefon nie posiada możliwości połączenia bezprzewodowego z innymi urządzeniami. Brakuje również obsługi USB, co zupełnie może dziwić patrząc na rok produkcji tego modelu. Telefon posiada obsługę GPRS i umożliwia przeglądanie stron WAP.

Samsung E420 posiada prosty aparat cyfrowy o matrycy o 0.3 MPx z zoomem, który może robić zdjęcia o rozdzielczości 640x480, a także nagrywać video. Telefon obsługuje aplikacje napisane w języku Java. W pamięci zostały wgrane standardowe gry. Motywy i aplikacje są właściwie niedostępne ze względu na niemożność ich wgrania. Model ten został wyposażony w 2 MB pamięci bez możliwości jej rozszerzenia. Dodatki w Samsung E420 to kalendarz, budzik, stoper, dyktafon i możliwość utworzenia rozmowy konferencyjnej.

Samsung E420 używa akumulatora Li-Ion o pojemności 750 mAh. Bateria według producentów ma zapewnić 420 minut rozmowy i 350 godzin czuwania, co w rezultacie daje 14 dni. Opinie o tym telefonie były mieszane. Większość użytkowników zarzucało temu modelowi brak możliwości połączenia z innymi urządzeniami. Pojawiły się jednak głosy chwalące dość długi czas czuwania.