Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 144
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung E400 to telefon z klapką, który pojawił się na rynku w 2003 roku. Praktycznym rozwiązaniem w tym modelu jest drugi ekran, który jest widoczny kiedy telefon jest zamknięty. Umożliwia on wyświetlanie godziny, a także najważniejszych informacji o nieodebranych połączeniach, czy wiadomości SMS. Warto dodać, że telefon posiada wystającą antenę. Samsung E400 do połączenia z innymi urządzeniami używa standardowego jak na tamte czasy portu podczerwieni. W model ten został wbudowany modem, a także obsługa protokołu GPRS co umożliwia przeglądanie stron WAP.

Samsung E400 obsługuje język Java, niestety dodatki na ten model mogą być trudno dostępne ze względu na nietypową rozdzielczość ekranu. Podobnie sytuacja ma się z motywami i aplikacjami. W telefonie są zainstalowane podstawowe, proste gry. Innymi funkcjami wartymi odnotowania jest standardowy kalendarz, budzik, stoper, przelicznik walut. Samsung E400 może wysyłać, poza wiadomościami SMS pisanymi przy pomocy słownika T9, także wiadomości MMS, EMS. Poza tym telefon umożliwia zawieszenie połączenia i utworzenie rozmowy konferencyjnej.

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 900 mAh. Według danych producenta bateria wytrzyma 3 godziny rozmowy i 150 godzin czuwania (co daje nieco ponad 6 dni). Ze względu na wiek tego modelu, opinie o nim są bardzo trudno dostępne.