Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung E250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Praktycznie wszystkie modele Samsunga zamknięte w obudowach typu slider mogą pochwalić się dużą popularnością i uznaniem, ale telefon Samsung E250 jest niemal symbolem. Co prawda jest to prosty i mało skomplikowany telefon, jednak opinie o telefonie Samsung E250 mówią same za siebie. Wytrzymały, solidny, z ciekawymi funkcjami i bardzo stylowy – to krótki opis telefonu Samsung E250, który powinien przekonać wszystkich niezdecydowanych.

Telefon Samsung E250 wyposażono między innymi w aparat cyfrowy o rozdzielczości VGA, 2-calowy ekran o rozdzielczości 160 x 128 pikseli z paletą 64 tysięcy kolorów, slot na karty pamięci MicroSD i Bluetooth. To tylko najważniejsze funkcje, jakie oferuje Samsung E250. Poza tym dla tych, którzy nie mogą rozstać się ze swoją muzyką przygotowano odtwarzacz MP3, a spragnionych najnowszych informacji uratuje wbudowane radio. Jeśli ktoś pragnie więcej, gry na Samsunga E250 z pewnością zapewnią kilka chwil rozrywki. Ponadto polifoniczne dzwonki na Samsunga E250 to kolejna zaleta telefonu.

Samsung E250 pozwala między innymi na uruchamianie programów napisanych w języku Java MIDP 2.0, pobieranie danych z Internetu (GPRS/EDGE - Class10, WAP 2.0), a także na wysyłanie wiadomości EMS i MMS. Dodatkowo, urządzenie może łączyć się bezprzewodowo z innymi wyposażonymi w Bluetooth, a w razie potrzeby wykorzystać port USB. Samsung E250 pozwala również na prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, co przyda się szczególnie kierowcom.

Telefon z pewnością usatysfakcjonuje miłośników muzyki, zaimplementowany profil Bluetooth Stereo - Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) sprawia, że użytkownicy mogą bez zbędnych, krępujących ruchy kabli słuchać ulubionych utworów. Samsung E250 seryjnie posiada skromne 10 MB pamięci, ale można ją rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD.

Cena telefonu Samsung E250 nie powinna przekroczyć 200 złotych za nowy telefon. Urządzenie prosto od producenta nie posiada blokady simlock, dlatego Samsung E250 jest gotowy do działania zaraz po wyjęciu z pudełka.