Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D980

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Modele Samsunga wyposażone w możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie cieszą się bardzo dużym uznaniem i popularnością. Kolejnym już modelem telefonu z dwoma slotami na karty SIM jest Samsung D980. Opinie o telefonie Samsung D980 są bardzo pozytywne. Opis telefonu Samsung D980 powinien przybliżyć parametry telefonu zainteresowanym kupnem dualnego telefonu.

W przypadku telefonu Samsung D980 zastosowano dotykowy wyświetlacz. Samsung D980 łączy wygodę dwukartowego rozwiązania z eleganckim designer. Telefon przykuwa również uwagę kolorowymi widgetami, które po wysunięciu z bocznego paska tworzą indywidualną tapetę. Ponadto liczne tapety i motywy na Samsunga D980 podnoszą możliwości personalizacyjne urządzenia. Dopiero po uważnym przyjrzeniu się na wyświetlaczu można dostrzec to, co stanowi o dualnym charakterze telefonu, czyli dwa oznaczenia zasięgu oraz nazwy dwóch różnych operatorów.

Dzięki zastosowanie dotykowego interfejsu, z obudowy zniknął dodatkowy przycisk służący do wyboru karty SIM. W Samsungu D980 wszystko odbywa się za jednym dotknięciem palca na ekranie, bowiem ikonki symbolizujące słuchawki wyświetlają się przy każdorazowym wybieraniu numeru czy wysyłaniu wiaomości SMS. Wbudowany 5-megapikselowy aparat fotograficzny dzięki funkcji Autofocus, diodzie Power LED, 4-krotnemu zoomowi cyfrowemu i stabilizatorowi obrazu z pewnością zadowoli tych, którzy nie lubią tracić okazji do utrwalenia ciekawych momentów w życiu, a którym do szczęścia nie potrzebna kilkukilogramowa lustrzanka uwieszona na szyi. Dodatkowo, telefon pozwali im na nagrywanie filmów wideo w formatach MPEG lub H.263 z prędkością 15 fps w rozdzielczości VGA i odtwarzanie ich z prędkością 30 fps w rozdzielczości VGA. Wszystko można potem oglądać na wyświetlaczu o rozdzielczości 320 x 240. Duży wyświetlacz sprawia, że gry na Samsunga D980 wyglądają bardzo imponująco.

W Duoz D980 nie zabrakło odtwarzacza plików muzycznych, radia FM oraz poręcznej przeglądarki dokumentów. Również polifoniczne dzwonki na Samsunga D980 zadowolą nawet wybrednych słuchaczy. Telefon ma wbudowaną pamięć 31MB, którą rozszerzyć można dzięki czytnikowi kart microSD.

Cena telefonu Samsung D980 powinna mieścić się w granicach 800-900 złotych za telefon fabrycznie nowy. Jeśli ktoś zakupi nowy telefon Samsung D980, blokada simlock nie będzie stanowić problemu.