Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D900

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung D900, podobnie jak inne modele Samsunga to model wyróżniający się wśród konkurencji bardzo płaską i kompaktową obudową. Telefon ma wymiary 103.5 × 51 × 12.9 mm i waży zaledwie 93 gramy. Takie wymiary sprawiają, że opinie o telefonie Samsung D900 mogą być tylko i wyłącznie pozytywne. Krótki opis telefonu Samsung D900 przedstawiający jego funkcje z pewnością przyda się tym, którzy wahają się przed zakupem nowego rozsuwanego telefonu.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim dobrej klasy wbudowany aparat o matrycy 3,14 megapikseli z funkcją AutoFocus, lampą błyskową oraz czterokrotnym cyfrowym zoomem. Dodatkowe funkcje, takie jak samowyzwalacz, zdjęcia sekwencyjne i inne efekty fotograficzne sprawią, że osobny aparat fotograficzny z powodzeniem może zostać zastąpiony przez telefon Samsung D900. Ponadto kamera nagrywa filmy video z dźwiękiem w rozdzielczości 352 × 288 z szybkością 15 klatek na sekundę. Wszystkie zapisane materiały można oglądać na wyświetlaczu o rozdzielczości 320 x 240 pikseli wyświetlającym 256 tysięcy kolorów. Ponadto gry na Samsunga D900 na takim wyświetlaczu wyglądają naprawdę imponująco.

Telefon Samsung D900 posiada muzyczny odtwarzacz z możliwością odtwarzania plików MP3, AAC, AAC+ i e-AAC+. Ponadto świetnej jakości dzwonki na Samsunga D900 zaimponują niejednemu melomanowi. Ciekawostką jest również opcja słuchania muzyki przy równoczesnym korzystaniu z innych funkcji telefonu. Telefon pozwala obejrzeć lub zaprezentować ważne dokumenty. Przeglądarka obsługująca formaty MS Office, Adobe PDF, HTML i JPEG oraz wyjście TV (możliwość podłączenia komórki do telewizora) przenoszą biuro do Samsunga D900. Z takich dodatków zapewne każdy biznesmen będzie zadowolony. Wewnętrzna pamięć o pojemności 47 MB może być rozbudowana za pomocą kart pamięci microSD. Przyda się to szczególnie, gdy w telefonie pojawią się nowe animacje, czy motywy na Samsunga D900.

Cena telefonu Samsung D900 powinna zmieścić się w kwocie 300 złotych za telefon nowy fabrycznie. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon pochodzący od producenta, blokada simlock w telefonie Samsung D900 po prostu nie będzie.