Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D880

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Praktycznie wszystkie modele Samsunga wyposażone w możliwość obsługi dwóch kart SIM to konstrukcje bardzo udane i popularne. Ponadto koreański producent słynie z produkcji świetnych jakościowo telefonów w obudowach typu slider. Tak samo jest z telefonem Samsung D880 z serii  DuoS. Opis telefonu Samsung D880 z pewnością przekona osoby, które poszukują biznesowego urządzenia i mają dość ciągłej wymiany kart SIM.

Samsung D880 to urządzenie zamknięte w rozsuwanej obudowie. Telefon pozwala na instalacje dwóch kart SIM od różnych operatorów lub dwa numery od jednego operatora. Warto zaznaczyć, że obie karty pracują jednocześnie, a przyjmowanie i odbieranie rozmów czy SMS-ów odbywa się z obu numerów. Samsung D880 wyposażono w wyświetlacz o wielkości 2,3 cala, rozdzielczości 320 na 240 pikseli z paletą 262 tysięcy kolorów. Na tak dużym wyświetlaczu wszelkie tapety, animacje czy motywy na Samsunga D880 wyglądają naprawdę imponująco. Ponadto na ekranie widać zasięg każdej z kart co może być przydatne w niektórych sytuacjach. Ponadto na wyświetlaczu użytkownik widzi, na który z numerów nadchodzi rozmowa. Użytkownik może również zdecydować, której karty użyć, aby korzystać z Internetu, odbierać e-maile, czy uzyskać dostęp do pozostałych usług multimedialnych.

Podobnie jak w przypadku innych telefonów z serii Duos, korzystanie z głównej jego funkcji jest bardzo proste. Z boku obudowy telefonu umieszczono specjalny przycisk, dzięki któremu zakaż dym razem można wybrać kartę SIM, z której użytkownik chce nawiązać połączenie. Użytkownik ma do dyspozycji 44 MB pamięci, którą może rozbudować kartami microSD do pojemności maksymalnie 2GB. Dodatkowa pojemność może przydać się, jeśli ktoś chce zainstalować gry na Samsunga D880. Ponadto wbudowany odtwarzacz MP3 zapewni rozrywkę podczas podróży autobusem lub podczas spaceru. Polifoniczne dzwonki na Samsunga D880 dopełnią całości.

Opinie o telefonie Samsung D880 są dość różne. Osoby, które nie oczekują od Samsunga D880 wyszukanych funkcji są zadowolone, szczególnie, jeśli korzystają z dwóch kart SIM. Cena nowego telefonu Samsung D880 powinna zmieścić się w przedziale 550-650 złotych. Za tą kwotę użytkownika otrzyma nowy telefon Samsung D880 bez blokady simlock.