Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D840

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung D840 to jeden z najcieńszych telefonów z rozsuwaną obudową dostępnych na rynku. Pomimo tak kompaktowej i cienkiej obudowy, jego parametry oraz zasób funkcji jest naprawdę imponujący. Jedynie modele Samsunga mogą pochwalić się niezwykle udanymi konstrukcjami zamkniętymi w rozsuwanych obudowach. Ops telefonu Samsung D840 z pewnością zainteresuje osoby, które poszukują telefonu o ładnym wyglądzie i z ciekawymi funkcjami.

Samsung D840 to również telefon, który zadowoli klienta biznesowego. Urządzenie posiada przeglądarkę dokumentów umożliwiającą bezprzewodowe pobieranie i przeglądanie plików MS Office, Adobe PDF, HTML i JPEG. Wbudowany aparat cyfrowy oprócz zapisu zdjęć w rozdzielczości do 2MPx oferuje możliwość rejestrowania filmów wideo w formacie MPEG4/Н.263 . Nagrane filmy i wykonane zdjęcia można oglądać na wyświetlaczy o rozdzielczości 320 x 240 z paletą 256 tysięcy kolorów. Wyświetlacz ten sprawia również, że gry na Samsunga D840 prezentują się bardzo ciekawie. Jeśli dla kogoś gry to za mało, może skorzystać z muzycznego odtwarzacza plików МР3, ААС, ААС+, е-ААС i WMA. Polifoniczne dzwonki na Samsunga D840 również prezentują ponadprzeciętną jakość dźwięku.

Dzięki Bluetooth użytkownik łatwo może przesyłać wiadomości oraz zdjęcia, grafikę, nagrany głos, a także motywy na Samsunga D840. Samsung D840 obsługuje wiadomości multimedialne, aplikacje Java, a klient E-mail obsługę poczty elektronicznej, błyskawiczne pobieranie danych i dostęp do Internetu zapewni technologia EDGE i WAP 2.0. Jak zwykle wbudowana pamięć ma skromną pojemność 70MB, jednak można ją rozszerzyć za pomocą kart microSD. Wbudowane złącze USB jak również moduł Bluetooth umożliwia transmisję muzyki do bezprzewodowych słuchawek stereo.

Cena telefonu Samsung D840 powinna zmieścić się w około 300 złotych za nowe urządzenie. Zdjęcie z telefonu Samsung D840 blokady simlock nie powinno być problemem, tym bardziej, że większość tych telefonów pochodzi prosto od producenta, seryjnie bez blokady simlock.