Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D830

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Takie modele Samsunga jak model D830 cieszą się sporą popularnością wśród osób, które szukają telefonu który ma kompaktowe wymiary, solidne wykonanie i ciekawe funkcje. Co prawda opis telefonu Samsung D830 nie będzie arcyciekawy, ale z pewnością pomoże niezdecydowanym podjąć odpowiednią decyzję. Niestety Samsung D830 jest telefonem mało popularnym w Polsce. W związku z tym, cena telefonu Samsung D830 może być jedynie szacunkowa, a kwota rzędu 150-200 złotych za nowe urządzenie powinna być aż nadto wystarczająca. Zdjęcie z telefonu Samsung D830 blokady simlock nie powinno być problemem, tym bardziej, że większość tych telefonów pochodzi prosto od producenta, seryjnie bez blokady simlock.

Samsung D830 to telefon z aspiracjami urządzenia multimedialnego. Wyposażony w odtwarzacz plików MP3 z funkcją wyświetlania tekstu Samsung D830 świetnie spełnia się w roli przenośnego grajka. Oprócz tego 64-tonowe polifoniczne dzwonki na Samsunga D830 dopełniają całości. Dla miłośników fotografii ciekawym dodatkiem będzie wbudowana kamera o matrycy 2,0 MPx z możliwością nagrywania plików video.  

Samsung D830 zamknięty w popularnej obudowie typu clamshell został wyposażony w dwa ekrany. Jednym z nich jest wewnętrzny ekran o o rozdzielczości 320x240 pikseli wyświetlający 256 tysięcy barw. Tak świetnej jakości wyświetlacz sprawia, że gry na Samsunga D830 wyglądają naprawdę imponująco i mogą zająć wiele chwil każdemu użytkownikowi. Dwa wyświetlacze sprawiają, że tapety czy motywy na Samsunga D830 są ciekawe i dają wiele możliwości personalizacji telefonu. Telefon Samsung D830 obsługuje również wiadomości multimedialne, aplikacje Java MIDP 2.0, GPRS i WAP 2.0 oraz SyncML, pocztę elektroniczną etc. Samsung D830 to również dodatkowe funkcje takie jak tryb offline, pozwalający na korzystanie z telefonu podczas lotu. Mobile Tracker z kolei wysyła powiadomienie z lokalizacją telefonu przy zmianie karty SIM. Jest to dobry sposób na znalezienie telefonu na przykład po kradzieży.