Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D820

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung D820 to wielofunkcyjny telefon z wyjątkowo płaską, rozsuwana obudową i wieloma naprawdę ciekawymi funkcjami – tak w skrócie mógłby brzmieć opis telefonu Samsung D820.

Telefon o grubości zaledwie 14,9 milimetra doskonale się prezentuje i jest bardzo wygodny. Aby dostać się do funkcji kryjących się w smukłej obudowie, wystarczy jedno muśnięcie kciukiem. Tak samo jak inne modele Samsunga z rozsuwaną obudową, tak i model D820 prezentuje najwyższą jakoś wykonania. Smukły kształt aparatu nie został osiągnięty kosztem funkcjonalności, gdyż w Samsungu D820 nie brakuje praktycznie żadnej funkcji.

Mimo, że D820 jest jednym z najbardziej płaskich telefonów na rynku, wyposażony jest w dużych rozmiarów wyświetlacz LCD o rozdzielczości 320 na 240 pikseli wyświetlający 262 tys. kolorów. Taki ekran sprawia, że gry na Samsunga D820 zapewniają świetną rozrywkę. Aparat o rozdzielczości 1,3 megapiksela oraz czterokrotny zoom aparatu fotograficznego zapewnia bardzo dobrą jakość wykonywanych zdjęć. Za pomocą obrotowego obiektywu można zrobić nie tylko spontaniczne zdjęcia przyjaciół, ale także autoportret.

Wewnętrzna pamięć o pojemności 74 MB z możliwością jej rozszerzenia dzięki kartom pamięci microSD zamienia telefon w przenośne urządzenie multimedialne. Dzięki dużej pojemności pamięci w telefonie mogą znaleźć się nowe tapety, animacje lub motywy na Samsunga D820. Jeśli zwykłe zdjęcie to za mało, Samsung D820 może służyć do zarejestrowania sekwencji wideo z dźwiękiem. Filmy zapisywane w formatach H.263 lub MPEG4 można odtworzyć na wyświetlaczu lub wykorzystać wyjście TV i zaprezentować szerszemu gronu osób na ekranie telewizora.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth ułatwia wymianę danych między urządzeniami. Dzięki temu nowe dane takie jak dzwonki na Samsunga D820 mogą bardzo szybko pojawić się w pamięci telefonu. W Samsungu D820 nie zabrakło także przeglądarki WAP, za pomocą której można bezpośrednio łączyć się z Internetem. Dzięki GPRS oraz EDGE można także korzystać na przykład z poczty elektronicznej czy MMS.

Cena telefonu Samsung D820 nie jest znana, gdyż telefon w Polsce jest raczej słabo dostępny. Można znaleźć telefonu sprowadzane ze zdjętą blokadą i wgranym polskim menu, jednak ich stan pozostawia wiele do życzenia. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon pochodzący od producenta, blokada simlock w telefonie Samsung D820 nie sprawi problemów.