Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D807

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

W świecie telefonów panuje opinia, że wszystkie modele Samsunga z rozsuwaną obudową to konstrukcje bardzo udane i cieszące się sporą popularnością. Kolejnym przedstawicielem tej grupy jest telefon Samsung D807. Urządzenie zamknięto w bardzo eleganckiej obudowie typu slider. Krótki opis telefonu Samsung D807 powinien zainteresować szczególnie osoby poszukujące ciekawego pod względem wizualnym telefonu z biogatymi funkcjami.

Samsung D807 posiada wbudowany aparat cyfrowy o rozdzielczości 1,3Mpx, który pozwala wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 1280 na 1024 piksele. Dla miłośników muzyki najważniejszym dodatkiem będzie z pewnością wbudowany odtwarzacz MP3. Niestety wbudowana pamięć o skromnej pojemności 18 MB to zdecydowanie zbyt mało miejsca na zapisanie ulubionej muzyki. Mimo to, nowe tapety, animacje czy motywy na Samsunga D807 z pewnością zmieszczą się w pamięci urządzenia. Ponadto świetnej jakości dzwonki na Samsunga D807 wynagrodzą niewielką pamięć telefonu. Ponadto 18 MB wbudowanej pamięci można rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Urządzenie obsługuje wiadomości multimedialne, aplikacje Java oraz GPRS Class10 i WAP 2.0. Sprawia to, że gry na Samsunga D807 zapewniają rozrywkę użytkownikowi telefonu. Telefon Samsung D807 zbiera opinie bardzo pozytywne, szczególnie wśród osób, które oczekują od telefonu nie tylko miłego dla oka wyglądu, ale i ciekawych funkcji oraz dużej solidności i niezawodności.

Cena telefonu Samsung D807 nie jest znana, gdyż telefon w Polsce jest raczej słabo dostępny. Samsung D807 to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą przekonać się do dotykowego ekranu, a potrzebują komórki, która zapewni zarówno podstawowe funkcje, takie jak rozmowy i wiadomości SMS i MMS, ale i nieco rozrywki w postaci gier czy odtwarzacza MP3. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon fabryczny, blokada simlock w telefonie Samsung D807 nie sprawi problemów, gdyż telefony pochodzące prosto od producenta nie posiadają simlocka.