Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Smukła, czarna obudowa, chromowane elementy podkreślają zaokrąglone kontury oraz bardzo płynny mechanizm rozsuwania obudowy to opis telefonu Samsung D800, który z pewnością aspiruje do miana telefonu z wyższej półki.

Jednym ruchem kciuka użytkownik może przesunąć w górę szeroki ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 2.12 cala, rozdzielczości 320 na 240 pikseli i palecie 256 tysięcy kolorów, który sprawia, że gry na Samsunga D800 wyglądają naprawdę imponująco. Boczne przyciski umożliwiają włączanie i wyłączanie dzwonków oraz zmianę głośności. Warto również zaznaczyć, że polifoniczne dzwonki na Samsunga D800 są świetnej jakości. Każdą chwilę można utrwalić za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego z 4-krotnym zoomem cyfrowym, uzyskując wyrazistość barw dzięki rozdzielczości 1,3 Megapiksela. Na wyświetlaczu zarówno zdjęcia, jak i tapety czy motywy na Samsunga D800 będą wyglądały świetnie. Wbudowany aparat można również użyć jako kamerę, która rejestruje obraz w formatach H.263 lub MPEG4. Nagrane filmy można łatwo wysyłać do innych użytkowników lub do swojego komputera osobistego. Moduł Bluetooth PictBridge pozwala na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć bezpośrednio do kompatybilnej drukarki.

Zgodność ze standardem Bluetooth 1.2 pozwala na używanie bezprzewodowych, stereofonicznych słuchawek Bluetooth. Przeglądarka dokumentów umożliwia bezprzewodowe pobieranie i przeglądanie plików MS Office, Adobe PDF, HTML i JPEG. Jeśli ktoś jest na wyjeździe służbowym i nagle musi zrobić jakąś prezentację, wystarczy że podłączy Samsunga D800 do telewizora, a funkcja TV-out umożliwi przeglądanie plików i fotografii na jego ekranie. Biznesmenowi spodoba się również technologia EDGE, która zapewni błyskawiczne pobieranie danych, a klient E-mail obsługę poczty elektronicznej.

Niemal wszystkie modele Samsunga aspirujące na telefonu biznesowe świetnie się z tych oczekiwań wywiązują. Podobnie jest w przypadku modelu Samsung D800, który oprócz naprawdę eleganckiego wyglądu oferuje bardzo bogate funkcje. Niestety cena telefonu Samsung D800 jest dość wysoka, dlatego też wiele osób powinna się zastanowić, czy za kwotę około 700 złotych nie lepiej wybrać jakiegoś smartfona. Fabrycznie nowe telefony Samsung D800 bez blokady simlock można znaleźć na serwisach aukcyjnych lub w sklepach firmowych koreańskiego producenta.