Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D780

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Wszystkie modele Samsunga wyposażone w funkcję obsługi dwóch kart SIM cieszyły się dużą popularnością. Po sukcesie modelu D880, firma Samsung zaprezentowała drugi telefon obsługujący dwie różne karty SIM jednocześnie. Elegancki design oraz bogate funkcje to opis telefonu Sasmung D780, który powinien przekonać wielu sceptyków.

Telefon Samsung D780 w odróżnieniu od swojego poprzednika, został skierowany do zwolenników klasycznej, jednobryłowej obudowy. Obudowa, w jaką zamknięto Samsunga D780 wyróżnia się stosunkowo niewielkimi wymiarami jak na model kryjący w sobie 2 karty SIM. Wymiary telefonu to 115 x 49,60 x 15,70 a jego waga to 109 gram. Takie parametry są naprawdę imponujące jak na telefon obsługujący dwie karty SIM. Ponadto dzięki eleganckiej i stylowej obudowie, Samsung D780 nabrał również bardziej biznesowego i solidnego charakteru.

Zasady korzystania z D780 pozostają tak samo proste. Do wyboru karty SIM służy umieszczony w z boku obudowy specjalny przycisk. Świetnej jakości wyświetlacz o wielkości 2,3 cala, rozdzielczości 320 na 240 pikseli i 262 tys. kolorów pokazuje poziom zużycia baterii i zasięg każdej z kart. Taki wyświetlacz daje mnóstwo możliwości a ogrom dodatków dostępnych w sieci zadowoli nawet najbardziej wybrednego użytkownika. Nowe animacje, tapety czy motywy na Samsunga D780 z pewnością pomogą w personalizacji telefonu. Świetnej jakości dzwonki na Samsunga D780 to kolejny atut urządzenia. Ponadto telefon automatycznie wykrywa i pokazuje, na który z numerów nadchodzi rozmowa czy też, który zarejestrował nieodebrane połączenie.

Dobrej jakości wyświetlacz sprawia również, że gry na Samsunga D780 umilają wolny czas. Na dużym ekranie można również oglądać zdjęcia zrobione 2-megapikselowym aparatem fotograficznym. Melomani będą zadowoleni z odtwarzacza MP3 oraz radia FM. Ulubione utwory można zapisać w pamięci o pojemności 40 MB lub na karcie pamięci microSD.

Podobnie jak inne telefonu z tej serii, Samsung D780 ma opnie telefonu bardzo solidnego i wszechstronnego. Cena telefonu Samsung D780 powinna zmieścić się w przedziale między 450 a 550 za telefon fabrycznie nowy. Zdjęcie z telefonu Samsung D780 blokady simlock nie jest problemem, tym bardziej, że większość tych telefonów pochodzi prosto od producenta.