Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D730

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 220 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Takie modele Samsunga jak model D730 cieszą się bardzo dużą popularnością, za którą przemawia kompaktowe wymiary, solidne wykonanie i ciekawe funkcje. Co prawda opis telefonu Samsung D730 nie będzie arcyciekawy, ale z pewnością pomoże niezdecydowanym podjąć odpowiednią decyzję.

Samsung D730 to trzyzakresowy muzyczny telefon wyposażony w odtwarzacz plików MP3 z funkcją wyświetlania tekstu oraz Real Audio. Oprócz tego 64-tonowe polifoniczne dzwonki na Samsunga D730 dopełniają całości akustycznych zalet telefonu. Dla miłośników fotografii ciekawym dodatkiem będzie wbudowana kamera o matrycy 1,3 MPx z możliwością nagrywania plików video w formacie MPEG4 oraz 4-krotnym zoomem cyfrowym.  

Samsung D730 zamknięty w popularnej obudowie typu clamshell został wyposażony w dwa ekrany. Jednym z nich jest wewnętrzny ekran o rozdzielczości o rozdzielczości 176 x 208 pikseli wyświetlający 256 tysięcy barw. Tak dobrej jakości wyświetlacz sprawia, że gry na Samsunga D730 wyglądają świetnie. Zewnętrzny wyświetlacz o rozdzielczości 96 x 96 pikseli pokazuje obraz w 65 tysiącach kolorów. Dwa wyświetlacze sprawiają, że tapety czy motywy na Samsunga D730 są ciekawe i dają wiele możliwości personalizacji telefonu.

Telefon Samsung D730 obsługuje również wiadomości multimedialne, aplikacje Java MIDP 2.0, GPRS i WAP 2.0 oraz SyncML, pocztę elektroniczną etc. Użytkownicy biznesowi mogą włączyć tryb lotniczy, zapobiegający przekazywaniu połączeń głosowych w trakcie lotu samolotem. Dzięki funkcji Music Maker aparat umożliwia tworzenie własnej muzyki przez użytkownika i wykorzystywanie jej w charakterze dzwonków lub alarmów.

Niestety Samsung D730 jest telefonem mało popularnym w Polsce. W związku z tym, cena telefonu Samsung D730 może być jedynie szacunkowa, a kwota rzędu 80-120 złotych powinna być aż nadto wystarczająca. Zdjęcie z telefonu Samsung D730 blokady simlock nie powinno być problemem, tym bardziej, że większość tych telefonów pochodzi prosto od producenta, seryjnie bez blokady simlock.