Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D720

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 208 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Takie modele Samsunga jak ten, oznaczony jako D720 sprawiają, że koreański producent zyskuje bardzo duże uznanie w oczach użytkowników. Bardzo elegancki wygląd, zaawansowane właściwości techniczne, mnóstwo funkcji czy ogólna solidność to krótki opis telefonu Samsung D720.

Samsung D720 dzięki zastosowaniu systemu Symbian idealnie spełnia wysokie wymagania i potrzeby klientów biznesowych. Smartphone od Samsunga oferuje bardzo szerokie możliwości w zakresie synchronizacji przy wykorzystaniu technologii Bluetooth i SynML. Dla miłośników fotografowania, ciekawym dodatkiem będzie aparat fotograficzny z 1,3-megapikselową matrycą z lampą błyskową oraz 4-krotnym zoomem cyfrowym. Zdjęcia można oglądać na wyświetlaczu o rozdzielczości 201 x 176 pikseli z paletą 256 tysięcy kolorów. Na tego typu wyświetlaczu gry na Samsunga D720 wyglądają naprawdę dobrze. Dla spragnionych muzyki Samsung D720 oferuje odtwarzacz plików MP3 z funkcją wyświetlania tekstu. Świetnej jakości polifoniczne dzwonki na Samsunga D720 dopełnią całości.

Wśród typowo biznesowych funkcji można wymienić możliwość wysyłania e-maili. Telefon Samsung D720 ma wbudowaną pamięć o pojemności 18 MB i możliwość stosowania zewnętrznych kart pamięci do 512 MB. Ponadto dane można łatwo przenosić dzięki łączu USB. Jest to spory plus, gdyż nowe tapety czy motywy na Samsunga D720 mogą w mgnieniu oka znaleźć się w pamięci telefonu.

Dzięki funkcji „tryb lotniczy” użytkownicy biznesowi mogą korzystać z telefonu w trakcie lotu samolotem. Dzięki funkcji Music Maker natomiast, miłośnicy muzyki mogą tworzyć własne utwory i wykorzystywać je w charakterze dzwonków lub alarmów. Telefon umożliwia również słuchanie ulubionych piosenek dzięki głośnikom stereo. Komórka wyposażona jest w działającą w technologii Bluetooth funkcję gry, umożliwiającą dwóm osobom granie ze sobą poprzez łącze Bluetooth.

Cena telefonu Samsung D720 jest pewną niewiadomą, gdyż dostępność telefonu jest bardzo niewielka. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon pochodzący prosto od producenta, blokada simlock w telefonie Samsung D720 nie będzie sprawiać problemów.