Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung D520

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 220 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Modele Samsunga z serii D5xx to bardzo udane telefonu z rozsuwaną obudową. Kolejnym przedstawicielem tej grupy jest telefon Samsung D520. Telefon zamknięto w bardzo płaskiej i eleganckiej obudwie typu slider. Krótki opis telefonu Samsung D520 powinien zainteresować szczególnie osoby poszukujące ciekawego pod względem wizualnym telefonu z ciekawymi funkcjami.

Trzyzakresowy telefon Samsung D520 posiada wbudowany aparat cyfrowy o rozdzielczości 1,3Mpx, który pozwala wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 1280 na 1024 piksele. Melomanom spodoba się z pewnością wbudowany odtwarzacz MP3. Niestety wbudowana pamięć o skromnej pojemności 89 MB nie pozwoli na zapisanie wielu piosenek. Mimo to, nowe tapety, animacje czy motywy na Samsunga D520 z pewnością zmieszczą się w pamięci urządzenia. Ponadto świetnej jakości dzwonki na Samsunga D520 wynagrodzą niewielką pamięć telefonu.

Dzięki MMS użytkownik może przesyłać wiadomości oraz zdjęcia, grafikę, nagrany głos, a także dźwięki na inny telefon. Urządzenie obsługuje wiadomości multimedialne, aplikacje Java oraz GPRS Class10 i WAP 2.0. Sprawia to, że gry na Samsunga D520 zapewniają rozrywkę użytkownikowi telefonu. Moduł Bluetooth PictBridge pozwala na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć bezpośrednio do kompatybilnej drukarki.

Telefon Samsung D520 zbiera opinie bardzo pozytywne, szczególnie wśród osób, które oczekują od telefonu nie tylko miłego dla oka wyglądu, ale i ciekawych funkcji oraz dużej solidności i niezawodności. Cena telefonu Samsung D520 nie powinna przekroczyć 150 złotych za nowe urządzenie. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą przekonać się do dotykowego ekranu, a potrzebują komórki, która zapewni zarówno podstawowe funkcje, takie jak rozmowy i wiadomości SMS i MMS, ale i nieco rozrywki w postaci gier czy odtwarzacza MP3. Jeśli ktoś zdecyduje się na telefon fabryczny, blokada simlock w telefonie Samsung D520 nie sprawi problemów, gdyż telefony pochodzące prosto od producenta nie posiadają żadnych blokad.